AlbumiShqiptar.com

Mirë se vini në Galerinë Shqiptare

Celebritete Shqiptare. Personazhe te famshem Shqiptar ne fusha te ndryshme!
This website is using cookies. Accept
Elvana Gjata
Elvana Gjata
Albumi Elvanes
Genta Ismajli
Genta Ismajli
Albumi kengetares shqiptare Genta Ismajli
Ciljeta Xhilaga
Ciljeta Xhilaga
Albumi Ciljeta Xhilaga.Çiljeta lindi më 5 shkurt të vitit 1985 në Tiranë, në Lagjen Nr. 3, te Selvia. I përket shenjës së Ujorit. Që e vogël është dalluar për bukurinë dhe shkathtësinë e saj, qysh kur shkonte në kopsht, edhe pse nuk e kishte me shumë dëshirë. Por në shkollë dallohej për rezultate të larta në mësime, si dhe një vajzë e edukuar.
 Zanfina Ismajli
Zanfina Ismajli
Zanfina Ismajli foto Album Zanfina Ismajli foto album
Vesa Luma
Vesa Luma
Albumi i Vesa Luma Vesa-Luma Kengetare Shqiptare
Inis Gjoni
Inis Gjoni
Inis Gjoni Albumi
Ingrid Gjoni
Ingrid Gjoni
Ingrid Gjoni foto album
Leonora Jakupi
Leonora Jakupi
Leonora Jakupi Leonora-Jakupi foto album
VIP Shqiptar
VIP Shqiptar
Vipat Shqiptar Foto nga Vip-at shqiptare
Nora Istrefi
Nora Istrefi
Nora Istrefi photo album Nora Istrefi - Pop singer photo gallery
Edlira Mema
Edlira Mema
Edlira Mema Miss Shqiperia - Top Modele Fashion